Ta strona używa cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej.

Usługi Transportowo-Budowlane

Firma UTB Bernard Baranowski została zarejestrowana w Urzędzie Gminy w Starym Czarnowie dnia 17-01-1992r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. Właścicielem firmy jest Bernard Baranowski.


O firmie

Usługi Transportowo-Budowlane Bernard Baranowski działa od roku 1992.
Siedziba firmy znajduje się w Glinnej gm. Stare Czarnowo. Właścicielem jest Bernard Baranowski.
Skupienie kapitału w jednych rękach daje gwarancję rzetelności, uczciwości wobec kontrahentów oraz wpływa na sprawność i elastyczność w zarządzaniu.

Czym się zajmujemy:
Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty ziemne, drogowe, rozbiórkowo-wyburzeniowe, rekultywacje, świadczymy usługi transportowe i sprzętowe na terenie całego kraju.
Zajmujemy się wydobyciem i sprzedażą kopalin pospolitych (piasek i żwir) z własnych żwirowni „KRZYWIN” i „PARSÓW” oraz ich dostawą. Dostarczamy również czarnoziem i tłuczeń.
Działamy na rzecz ochrony środowiska stosując w naszej działalności recykling materiałów pochodzących z rozbiórki dróg i konstrukcji betonowych które po przetworzeniu ponownie wbudowujemy.

Firma posiada:
Decyzję Starostwa Powiatowego ważną do 2014r na działalność w zakresie zbierania, transportu i odzysku odpadów innych niż niebezpieczne. Przyjmujemy odpady z remontów i przebudów dróg, odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów itp.
Decyzję Urzędu Marszałkowskiego ważną do 13.01.2020r. zatwierdzającą program gospodarki odpadami wytworzonymi w związku ze świadczonymi usługami w zakresie budowy, rozbiórki i remontu obiektów.

Dlaczego my?
Dysponujemy odpowiednim potencjałem transportowo-maszynowym co w powiązaniu z wysokokwalifikowaną kadrą techniczną pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług oraz stosunkowo konkurencyjnych cen.

Realizacje projektów wykonywane są szybko, dokładnie, a co najważniejsze profesjonalnie.
(C) UTB Baranowski Realizacje Współpracujemy O firmie Park maszynowy Galeria Kontakt
wykonanie strony www: GeneralInformatics.pl